BEVERWIJK - RKVV DEM heeft nog altijd geloof in handhaving in de derde divisie. Op basis van het spel tegen het hoog geklasseerde DVS '33 is dat vertrouwen terecht voor de ploeg van trainer Ron Bouman, want de Beverwijkers pakten een verdiend punt: 0-0.
Nadat de wedstrijd een half uur later was begonnen omdat de spelersbus uit Ermelo in Amsterdam in de file was beland. Eenmaal begonnen toonde DEM zich strijdvaardig en gaf het de nummer drie in de stand uitstekend partij. Onder een stralende voorjaarszon waren er weinig kansen te noteren, maar toch liet DEM zich aanvallend een aantal malen gelden.
Na rust had de thuisploeg meer moeite om onder de druk van de gasten uit te komen, maar omdat de defensie van de Bouman-equipe uuitstekend stond, werd er ook nu weinig weg gegeven. In een spaarzaam momentje had Joey Dietz zelfs de winnende voor de thuisploeg kunnen maken, maar zover kwam het niet, want de doelpunten bleven uit deze middag.
DEM blijft zodoende voorlaatste met nog vijf wedstrijden te gaan en gaat komende zaterdag op bezoek bij DOVO.