BEVERWIJK/HEEMSKERK - Tot en met 1 maart zijn er meerdere groene activiteiten geweest en gepland om meer biodiversiteit te creëren in Beverwijk en Heemskerk. Heb je goede voornemens om meer te bewegen? Kom ook helpen, ervaring is niet nodig. Iedereen is welkom en als vrijwilligers mag je altijd zaailingen meenemen.Zaterdag 1 maart worden de overige zaailingen uitgedeeld aan bewoners . Aanmelden via de site van Meer Bomen Nu.
Zondagmiddag 26 januari sloegen de vrijwilligers van Meer Bomen Nu en Herenboerderij Rorik de handen ineen. Samen hebben ze een haag geplant met o.a. zwarte els, hazelaar, meidoorn, veldesdoorn, boswilg en roos.
Het plantgoed waren zaailingen geoogst door vrijwilligers van Meer Bomen Nu o.a. in Krommenie en Zaandam. En de werkgroep Biodiversiteit van de Herenboerderij heeft nog meer plannen voor heggen, dus dit is zeker niet de laatste keer dat ze hebben samengewerkt.
Op woensdagmiddag de 29e is samen met NME (Natuur en MilieuEducatie Beverwijk-Heemskerk) bij kinderboerderij De Baak een kindermiddag georganiseerd. Daarbij hebben de kinderen met hun ouders en ook nog 19 leerlingen van Forta VMBO bijna 200 boompjes gered die te dicht op elkaar stonden.
Op zaterdag 8 februari gaan de vrijwilligers in Spaarnwoude oogsten, omdat daar een stuk herdenkingsbos is, waar veel zaailingen te halen zijn.
We rijden gezamenlijk heen, verzamelen om half 10 bij Kinderboerderij De Baak.
Aanmelden via https://bomenplanner.meerbomen.nu/evenementen/oogsten-vanuit-beverwijk-in-spaarnwoude